آشنایی با دبستان گام آفتاب

زمان بندی فعالیت ها

سال تحصیلی مجموعه با آغاز مهر ماه، شروع می‌شود. روزهای کاری پیش‌دبستان و دبستان‌های گام آفتاب از شنبه تا چهارشنبه و در ساعت کاری ۷:۳۰ الی ۱۵ می باشد. لازم به ذکر است مدت زمان هر کلاس نیز ۴۵ دقیقه است.

امکان برگزاری برخی کلاسها و یا نگهداری از دانش آموزانی که والدین آنها شاغل هستند برای بعد از ساعت ۱۵ وجود دارد.

اردو های تفریحی و آموزشی

اردوهای گام آفتاب مکمل برنامه های درسی در کلاس است و فرصتی را برای معلمان فراهم می کند تا یادگیری دانش آموزان را در فضاهای متفاوت عملی و حمایتی گسترش دهد.
اردوی مدرسه محیط زندگی جدیدی را به دور از خانه برای دانش آموز فراهم می کند تا تجربیات جدیدی را برای آنها فراهم می کند که از طریق آن مهارتهای مدیریتی ، مهارتهای بین فردی و عزت نفس آنها افزایش پیدا کند.

یکی از مهم ترین اهداف ما از اردوهای دانش آموزی ، آمادگی دانش آموزان برای ورود به جامعه می باشد .

جشنواره ها و مسابقات

از جمله مناسبت‌هایی که در دبستان گام آفتاب جشن می‌گیریم می‌توان به جشن یلدا، جشن شکوفه‌ها ، جشن تکلیف ، روز پدر و روز مادر، نوروز ، جشن الفبا و روز دانش‌آموز اشاره کرد. همچنین تعدادی از جشنواره‌ها و مسابقاتی که در مدارس گام آفتاب برگزار می‌شوند عبارتند از مسابقه روز دختر ، جشنواره‌های فرهنگی-هنری ، جشنواره‌ی غذا و….

آموزش مجازی

سامانه های آموزش مجازی که مجموعه گام آفتاب از آن استفاده می کند امکان آرشیو محتواهای آموزشی را به صورت آفلاین فراهم می کنند و مدیریت آموزش مجازی را ممکن می سازند. یکی دیگر از قابلیت های مهم نرم افزار آموزش مجازی، امکان گرفتن آزمون های الکترونیکی در فرمت های جذاب و متنوع است.

و اما نرم افزارهایی که ما برای برگزاری کلاس های آنلاین مجموعه برگزیده ایم نرم افزارهای نام آشنای Sky Room و Adobe Connect می باشد.

پیش دبستان

ورود به صفحه اختصاصی

دبستان

ورود به صفحه اختصاصی

پانسیون

ورود به صفحه اختصاصی

روان شناسی و مشاوره

ورود به صفحه اختصاصی

ارسال نقاشی